Л.Черновецький звернувся до ВСУ з проханням розглянути касацію Б.Фельдмана

Президент Київського Банківського Союзу, народний депутат Л.Черновецький звернувся до судді Верховного Суду України Валентина Косарева з проханням розглянути касацію колишнього керівника банку «Слов’янський» Бориса Фельдмана.

У своєму депутатському зверненні Л.Черновецький зазначає, що, як йому стало відомо, Б.Фельдман 13.03.2003 звернувся з касаційною скаргою до Верховного Суду на вирок Артемівського райсуду м.Луганська і рішення Апеляційного суду Луганської області. Але касаційна скарга досі не призначена до розгляду.

Ознайомившись зі справою, Л.Черновецький зазначає: «Багато чого в ній викликає моє здивування. І не тільки здивування, але і стурбованість».

Тому президент КБС просить В.Косарева розглянути справу і клопотання Б.Фельдмана, адже якщо, не дай Боже, має місце порушення закону, то це трагедія для України.

Версiя для друку

Законотворчість